top of page
TEATR KOMPANIA MARZEŃ
  • Facebook
  • Instagram

Oferta naszego teatru skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, a to z tego prostego powodu, iż cenimy sobie publiczność z dużą wyobraźnią i otwartymi umysłami. Młodzi ludzie zazwyczaj wyposażeni są w owe atrybuty, dorośli zazwyczaj są starzy i niczego już nie rozumieją :)

 

Naszym znakiem firmowym są spektakle naukowe (choć nie tylko, czasem sięgamy po...magię :).

Od 2015 roku za pomocą naszej autorskiej metody staramy się łączyć sztukę z edukacją, teatralizujemy proces pozyskiwania wiedzy.

 

Staramy się z pomocą szerokiego spektrum środków, które w swoim asortymencie posiada teatr, przybliżyć wiedzę, jaką dysponuje współczesna nauka. Wiedzę pozornie tylko nierozwikłaną i niedostępną dla zwykłych śmiertelników, a przecież tak bardzo przydatną we współczesnym świecie.

SCENA ANTYGRAWITACJI
Nasze spektakle możecie na stałe oglądać w SCENIE ANTYGRAWITACJI,
ul. Jodłowa 25 w Szczecinie. Najbliższy spektakl w Scenie Antygrawitacji dopiero po wakacjach.

Gramy natomiast w innych miejscach. Zaproście nas do swojego miasta!

Czarodziej fot. Piotr Nykowski-69.jpg

Czy szafa może być większa w środku niż na zewnątrz? Oczywiście, pod warunkiem, że mieszka w niej czarodziej. A gdy w szafie mieszka czarodziej, to już niezły początek historii...

Akademia Pana Kleksa_fot. Piotr Nykowski-42.jpg

Dość ekscentryczny kierownik laboratorium docent Pigwa i jego niemniej zwariowana asystentka, zabiorą Państwa na wycieczkę po technologicznym zapleczu Akademii Pana Kleksa. Będą prezentacje wynalazków i dużo dymu.

Mam to w nosie fot. Piotr Nykowski-81.jpg

Docent Pigwa i Hegel kontra

bakterie i wirusy.

Spektakl, w którym opowiadamy o świecie niewidocznym, acz całkowicie realnym i mającym na nas przemożny wpływ.

Wielkie szoł_foto.jpg

Nowy, cyrkowy spektakl Teatru Kompania Marzeń wyprodukowany w kooperacji z Cyrkiem Zodiak! Perypetie wesołej, choć nielicznej, cyrkowej trupy i jej lekko ekscentrycznej dyrektorki, która postanawia stworzyć najwspanialsze show w całym województwie!

O dwóch takich co skroplili azot_fot. Piotr Nykowski-32.jpg

Zapraszamy na spektakl oparty na historii przełomowego, choć nieco zapomnianego odkrycia. Widzowie przeniosą się do świata ciekłych gazów, ekstremalnie niskich temperatur i wybuchowych doświadczeń. Odkryjemy tajniki chemii i fizyki. Wspólnie przeprowadzimy widowiskowe eksperymenty. A wszystko to obficie okrasimy humorem.

O_dwóch_takich_fot_Piotr_Nykowski-61_male.jpg

- O DWÓCH TAKICH, CO SKROPLILI AZOT 2

Profesorowie Olszewski i Wróblewski powracają! Tym razem zmierzą się z eksperymentami swoich nie mniej słynnych kolegów m.in. Eratostenesa, Galileusza, Newtona, czy Rutherforda.  Z pewnością dołożą również coś od siebie, a to oznacza, że będzie śmiesznie i wybuchowo!

DSC00025 — kopia_male.jpg

A co gdyby zmniejszyć się do rozmiaru bakterii i spróbować zbadać je w naturalnym środowisku – w naszych jelitach? Zapraszamy na spektakl naukowo-filozoficzno-przygodowy, w którym docent Pigwa podejmuje się heroicznej wyprawy do wnętrza Hegla.

Mikołaj i świąteczna zagadka_foto.jpg

Historia kryminalno-zabawna o tym, jak Mikołaj wraz ze światowej klasy detektywem próbują rozwikłać tajemnicę zaginięcia Gwiezdnego Pyłu.

CENNIK I REZERWACJA BILETÓW NA SPEKTAKLE W SCENIE ANTYGRAWITACJI:

Spektakle dla widzów indywidualnych:

bilet - 30 zł

Bilety dostępne w Biletomat.pl

Spektakle dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół

bilet dla dziecka - 25 zł

opiekunowie - bezpłatnie

Rezerwacje biletów grupowych pod numerem tel. 501 574 615

lub mailowo: scena@antygrawitacja.org

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page