TEATR KOMPANIA MARZEŃ

Oferta naszego teatru skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, a to z tego prostego powodu, iż cenimy sobie publiczność z dużą wyobraźnią i otwartymi umysłami. Młodzi ludzie zazwyczaj wyposażeni są w owe atrybuty, dorośli zazwyczaj są starzy i niczego już nie rozumieją.

 

Naszym znakiem firmowym są spektakle naukowe (choć nie tylko, czasem sięgamy po magię... ). Od 2015 roku za pomocą naszej autorskiej metody staramy się łączyć sztukę z edukacją, teatralizujemy proces pozyskiwania wiedzy.

 

Staramy się z pomocą szerokiego spektrum środków, jakie w swoim asortymencie posiada teatr, przybliżyć wiedzę, jaką dysponuje współczesna nauka. Wiedzę pozornie tylko nierozwikłaną i niedostępną dla zwykłych śmiertelników, a jakże przydatną, szczególnie w świecie informacyjnych śmietnisk.

_DSC2830.JPG

"O DWÓCH TAKICH,

CO SKROPLILI AZOT"

Historia Profesorów Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego - specjalistów od skraplania wszelakich substancji, ale jak się okazuje również od dobrej zabawy.

+ część II: "Najpiękniejsze eksperymenty naukowe, czyli o dwóch takich, co skroplili azot 2"

DSCN9829.JPG

"O CZARODZIEJU,

CO W SZAFIE ŚPI"

Czy szafa może być większa w środku niż na zewnątrz? Oczywiście, pod warunkiem, że mieszka w niej czarodziej. No, a gdy w szafie mieszka czarodziej, to już niezły początek ciekawej historii...

_DSC4617.jpg

"LABORATORIUM

PANA KLEKSA"

Dość ekscentryczny kierownik laboratorium docent Pigwa i jego niemniej zwariowana asystentka Hegel, zabiorą Państwa na wycieczkę po technologicznym zapleczu Akademii Pana Kleksa. Będą prezentacje wynalazków i dużo dymu.

20210307_RS_ROBS1821.jpg

"MAMY TO W NOSIE.
LABORATORIUM PANA KLEKSA 2"

Docent Pigwa i Hegel

kontra bakterie i wirusy.

Spektakl, w którym opowiadamy

o świecie niewidocznym,

acz całkowicie realnym.

  • Facebook
  • Instagram