top of page
TEATR KOMPANIA MARZEŃ

Oferta naszego teatru skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, a to z tego prostego powodu, iż cenimy sobie publiczność z dużą wyobraźnią i otwartymi umysłami. Młodzi ludzie zazwyczaj wyposażeni są w owe atrybuty, dorośli zazwyczaj są starzy i niczego już nie rozumieją ;)

 

Naszym znakiem firmowym są spektakle naukowe (choć nie tylko, czasem sięgamy po magię...). Od 2015 roku za pomocą naszej autorskiej metody staramy się łączyć sztukę z edukacją, teatralizujemy proces pozyskiwania wiedzy.

 

Staramy się z pomocą szerokiego spektrum środków, które w swoim asortymencie posiada teatr, przybliżyć wiedzę, jaką dysponuje współczesna nauka. Wiedzę pozornie tylko nierozwikłaną i niedostępną dla zwykłych śmiertelników, a przecież tak bardzo przydatną we współczesnym świecie.

Zaproście nas do swojego miasta.

Nasze spektakle możecie na stałe oglądać w SCENIE ANTYGRAWITACJI, ul. Jodłowa 25 w Szczecinie

unnamed.jpg

CENNIK I REZERWACJA BILETÓW:

Spektakle dla widzów indywidualnych:

bilet - 30 zł

Bilety dostępne w

Spektakle dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół

bilet dla dziecka - 25 zł

opiekunowie - bezpłatnie

Rezerwacje biletów grupowych pod numerem tel. 501 574 615

lub mailowo: scena@antygrawitacja.org

pobrane.png
O dwóch takich co skroplili azot_fot. Piotr Nykowski-32.jpg

Historia Profesorów Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego - specjalistów od skraplania wszelakich substancji, ale jak się okazuje również od dobrej zabawy.

BILETY WKRÓTCE
Czarodziej fot. Piotr Nykowski-69.jpg

Czy szafa może być większa w środku niż na zewnątrz? Oczywiście, pod warunkiem, że mieszka w niej czarodziej. A gdy w szafie mieszka czarodziej, to już niezły początek ciekawej historii...

Akademia Pana Kleksa_fot. Piotr Nykowski-42.jpg

Dość ekscentryczny kierownik laboratorium docent Pigwa i jego niemniej zwariowana asystentka, zabiorą Państwa na wycieczkę po technologicznym zapleczu Akademii Pana Kleksa. Będą prezentacje wynalazków i dużo dymu.

Mam to w nosie fot. Piotr Nykowski-81.jpg

Docent Pigwa i Hegel kontra bakterie i wirusy.

Spektakl, w którym opowiadamy o świecie niewidocznym, acz całkowicie realnym i mającym na nas przemożny wpływ.

BILETY WKRÓTCE
Wielkie szoł_foto.jpg

Nowy, cyrkowy spektakl Teatru Kompania Marzeń wyprodukowany w kooperacji z Cyrkiem Zodiak! Perypetie wesołej, choć nielicznej, cyrkowej trupy i jej lekko ekscentrycznej dyrektorki, która postanawia stworzyć najwspanialsze show w całym województwie!

BILETY WKRÓTCE
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page